leasing umowa
Inwestycje

Korzyści płynące z zawarcia umowy leasingowej w przypadku firm

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów leasingu spośród, których zarówno właściciele spółek, jak również klienci indywidualni są w stanie znaleźć coś dla siebie.

Dużą popularnością cieszy się bez wątpienia leasing bez wykupu czyli rozwiązanie pozwalające uzyskać niskie raty za użytkowanie pojazdu. Wówczas kwota środka trwałego na koniec zobowiązania jest znacznie niższa. Jest to opcja idealnie sprawdzająca się w przypadku sytuacji gdy odbiorca potrzebuje pojazdu wyłącznie na określony w umowie czas.

Innymi zaletami płynącymi z tej oferty jest atrakcyjna forma zabezpieczenia majątku, a także brak konieczności przedstawiania obszernej dokumentacji. Efektem skorzystania z przedstawionej oferty jest wygoda bezproblemowego przemieszczania się bez konieczności nabywania pojazdu. Chcąc znaleźć najbardziej adekwatną propozycje dla siebie należy skorzystać z profesjonalnego doradztwa finansowego.

Przedsiębiorstwem mocno wyróżniającym się w tej dziedzinie jest CLS. Od 15 lat stara się dobierać opcje spełniające wszystkie oczekiwania oraz potrzeby klientów. Staranna selekcja ofert pomaga uzyskać satysfakcję oraz pewność zachowania stabilnego budżetu. W zakresie usług pracowników znajduje się także kompleksowa obsługa odbiorców chcących zawrzeć umowę kredytu bądź ubezpieczenia.

Firma CLS, dzięki efektywnej współpracy z wieloma instytucjami takimi jak banki czy towarzystwa ubezpieczeniowe oferuje zróżnicowany asortyment dopasowany do różnorodnych możliwości swoich petentów. W celu pozyskania informacji wystarczy udać się do jednej z placówki zlokalizowanej w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Opolu lub Bydgoszczy bądź odwiedzić stronę internetową, która została podzielona w sposób intuicyjny na kategorie odpowiadające poszczególnym branżom – medycynie, produkcji, transportowi czy rolnictwie. Taka forma umożliwia szybkiego odnalezienie interesującego produktu. Zadowolenie, zabezpieczenie majątku w atrakcyjny sposób, a także ogólna satysfakcja gwarantowana, dzięki skorzystaniu z porad personelu CLS.

Materiał partnera

Redakcja
Redakcja portalu finansowego Finanse i Ty każdego dnia przekazuje swoim czytelnikom wiadomości ze świata finansów, podatków, gospodarki, inwestycji i ubezpieczeń. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami ważnym newsem zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz