Płatności

Paysafecard – szybki i prosty sposób płatności przez internet.

Zakupy online w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Bez opuszczania domu możemy zamówić dosłownie wszystko. Istnieją jednak osoby, które przed zakupami online powstrzymuje jedna rzecz. Mianowicie obawiają się oni o bezpieczeństwo.

Czy można płacić za zakupy online inaczej niż przelewem internetowym bezpośrednio z konta bankowego? Okazuje się, że tak. Umożliwia to paysafecard. O tym czym jest paysafecard i jakie są jego zalety dowiesz się z dalszej części tego artykułu.

  1. Płatności paysafecard
  2. Płatności bez posiadania konta bankowego i karty kredytowej, jak to możliwe?

 

Płatności paysafecard

Paysafecard to popularny system płatności internetowych typu prepaid, który został zatwierdzony przez władze nadzoru bankowego. Z użyciem paysafecard klient dokonuje transakcji w sklepach internetowych i jednocześnie zachowuje pełną anonimowość.

Doładowanie paysafecard możemy kupić m.in za pośrednictwem serwisu mojeplatnosci.pl lub . Kupon doładowania pozwala użytkownikowi dokonywać płatności na tysiącach platform internetowych. Nie musisz posiadać karty kredytowej i konta bankowego. Dokonanie transakcji w sklepie internetowym jest w pełni bezpieczne.

Wystarczy szybki przelew na określoną kwotę w celu zakupu paysafecard i możesz cieszyć się zakupami. Korzystając z paysafecard mamy gwarancję bezpieczeństwa. Pieniądze otrzymać możemy w wielu walutach, co niewątpliwie jest zaletą.

 

Płatności bez posiadania konta bankowego i karty kredytowej, jak to możliwe?

Kartą paysafecard można płacić na tysiącach platform internetowych bez posiadania konta bankowego i karty kredytowej. Nie musimy posiadać karty ani konta bankowego. Może to być zachęcające dla wielu osób, które z różnych względów nie ufają przeglądarkom internetowym i serwisom gromadzącym dane. Nie musimy również podawać żadnych danych. Kartę doładujemy w wielu punktach sprzedaży.

Do wyboru są karty o nominałach 20zł, 30zł, 50zł, 100zł lub 200zł. Do skorzystanie z kuponu potrzebować będziemy szesnastocyfrowego kodu, dzięki któremu będziemy mogli zrealizować transakcję. Kartę doładować możemy również online. Trzeba zalogować się do banku i przelać środki na kartę.

Paysafecard to sposób płatności, który pozwala konsumentom zachować większe bezpieczeństwo i anonimowość podczas finalizacji transakcji. Nowoczesny sposób płatności, który zwiększy nasze bezpieczeństwo. Paysafe oferuje bowiem jeden z najlepszych i najbardziej bezpiecznych systemów płatności dostępnych na Polskim rynku. Teraz każdy może płacić online.

Redakcja
Redakcja portalu finansowego Finanse i Ty każdego dnia przekazuje swoim czytelnikom wiadomości ze świata finansów, podatków, gospodarki, inwestycji i ubezpieczeń. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami ważnym newsem zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz