home office
Praca

Generujesz leady wtyczką video na Twojej www?

Korzystasz już z video-callback? Teraz firma MeetU oferuje narzędzie do umawiania i prowadzenia wideo rozmów z klientami. Bezpośrednio na Twojej stronie www.

Rozmowy video nie są niczym nowym. W dobie pandemii przybrały na popularności. Jednak mądre ich wykorzystanie może przynieść Twojej firmie dodatkowe korzyści. Instalując na stronie wtyczkę do video-callback, Twój Klient ma możliwość wybrania terminu konsultacji i szybkiego połączenia z Twoim doradcą. Jesteście już wtedy o kilka kroków dalej, niż przy bezimiennym przeglądaniu strony i pozostawieniu kontaktu na później.

Około 80% informacji, jakie zbieramy o otoczeniu, pochodzi z tego, co widzimy. Tak wynika z badań porównawczych percepcji otoczenia przez poszczególne zmysły człowieka” – przypomina biolog, Paweł Marciniak.

Generowanie spotkań z poziomu strony internetowej to najprostszy schemat działania w czasie pandemii. A instalacja takiej technologii na www doradcy, księgowego czy lekarza jest niezwykle szybka i daje wiele nowych możliwości” – podkreśla Anna Jaremko Customer Care Expert MeetU.

Widget umożliwia umówienie się na wideo rozmowę poprzez prosty kalendarz. Dla wybranych rodzajów biznesów możliwa jest również integracja płatności za konsultację – np. dla lekarzy lub prawników.

Zapotrzebowanie na taką technologię jest ogromne, stąd zdecydowaliśmy się udostępnić nasz widget za darmo na miesiąc i to bez opłaty za instalację. Mamy nadzieję, że choć trochę pomoże to polskim firmom, w tych trudnych czasach” – podkreśla Anna Jaremko Customer Care Expert MeetU.

Pandemia zmieni całą gospodarkę. Wiele firm nie może dalej działać tak samo, jak wcześniej. Nowe potrzeby, nowe narzędzia komunikacji video warto rozpocząć od sprawdzenia MeetU.

Więcej informacji na www.meetu.pl

Redakcja
Redakcja portalu finansowego Finanse i Ty każdego dnia przekazuje swoim czytelnikom wiadomości ze świata finansów, podatków, gospodarki, inwestycji i ubezpieczeń. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami ważnym newsem zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz