Gospodarka Przedsiębiorczość

Na czym polega intuicyjność programu Taxomatic?

Mówiąc o najnowocześniejszych aplikacjach i programach komputerowych, często używa się słowa „intuicyjność”. I choć dla niektórych może być to nadużycie, ponieważ cecha ta wiąże się raczej z ludźmi i zwierzętami – a więc stworzeniami, które żyją i posiadają intuicję, to nie da się ukryć, że technologia jest na zaawansowanym poziomie i przejmuje pewne cechy życiowe.

Tak właśnie jest z programem do księgowania online Taxomatic, który okazuje się być naprawdę rewolucyjnym narzędziem do prowadzenia własnej, małej księgowości. Program pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, ale zdążył już zebrać pokaźne grono swoich sympatyków.

Użytkownicy cenią sobie przejrzystość jego funkcji, ciekawą szatę graficzną oraz… intuicyjność. No właśnie. Na czym w kontekście tego narzędzia ona polega?

KAFELKI, KTÓRYCH POTRZEBUJESZ

O intuicyjności Taxomatic warto zacząć mówić w kontekście menu głównego, które składa się z kafelków o różnych wielkościach, które przedstawiają najważniejsze opcje zawarte w programie. Są one uporządkowane i wyselekcjonowane tak, żebyśmy mogli w każdej chwili bez problemu znaleźć to, co jest nam potrzebne. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy sporo czasu, a program swoją konstrukcją sprawia wrażenie, jakby „myślał” dla nas.

AUTOUZUPEŁNIANIE FAKTUR

Taxomatic „pomyślał” również o tym, by zaoszczędzić nasz czas podczas wystawiania faktur i innych dokumentów. Dzięki temu, że możemy zbudować w programie pokaźne bazy danych zarówno naszych pracowników, klientów jak i towarów i usług, jesteśmy w stanie w mgnieniu oka uzupełnić również luki w dokumentach, wybierając podczas tej czynności odpowiednie hasła. Program wie, że będziemy ich potrzebować, dlatego właśnie proponuje stworzenie całego uniwersum informacji.

RAPORTY I ANALIZY

Nasz program stworzy dla nas dodatkowo raporty i analizy, żebyśmy zawsze mogli być dobrze poinformowani o krok przed nadchodzącymi terminami i wszelkimi działaniami. Dzięki raportom poznamy zarówno przeszłość naszych działań finansowych jak i prognozy na przyszłość. Dzięki intuicyjnym funkcjom tworzenia zestawień, będziemy zawsze wiedzieli, w jakiej kondycji jest budżet naszej firmy i co możemy zrobić, by go poprawić.

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszym produktem: https://www.taxomatic.pl/o-programie

Artykuł sponsorowany

Redakcja
Redakcja portalu finansowego Finanse i Ty każdego dnia przekazuje swoim czytelnikom wiadomości ze świata finansów, podatków, gospodarki, inwestycji i ubezpieczeń. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami ważnym newsem zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz